foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

efs

Nauczyciele

Mach Jolanta Dyrektor, historia i wiedza o społeczeństwie
Antosik Zuzanna

Zastępca dyrektora, kształcenie zintegrowane, wychowanie przedszkolne

Baczyńska Katarzyna psycholog
Bartel Katarzyna przyroda, geografia, wychowawca kl. 7b
Bartkowiak Hanna

kształcenie zintegrowane, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, wych. kl. 3c

Brom Gabriela kształcenie zintegrowane, zaj. korekcyjno-kompensacyjne, wych. kl. 2c
Bystrzycka Sylwia religia, język angielski
Chluba-Pstrąg Dorota wychowawca w świetlicy, język francuski
Czarnik Halina matematyka
Czermak Tomasz trener pływania, wychowanie fizyczne
Domowicz Brygida religia
Ejmocka Danuta język polski, za. korekcyjno.-kompensacyjne., wychowawca kl.6b
Franik Krystyna historia i wiedza o społeczeństwie
Gałeczka Joanna gimnastyka korekcyjna, wychowanie fizyczne, trener hokeja, wychowawca k. 6d
Głatka Danuta logopedia, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Gotfryd Maria kształcenie zintegrowane, wych. kl.3b
Jagodzińska-Żak Katarzyna język angielski, wychowawca kl.8b
Jeleniewska-Zadruska Karolina język angielski, wychowawca kl. 8a
Kaźmierczak Maja trener pływania, wychowanie fizyczne
Kęska Aleksandra język niemiecki
Kobielska Grażyna matematyka
Komarnicka Renata język polski, wychowawca kl. 7a
Kozakiewicz Ewelina biologia, wychowawca klasy 4 a
Kotylak Ala zajęcia kor.-komp., biblioteka
Krzyżosiak-Gansczyk Karina biblioteka, matematyka, fizyka, wychowawca klasy 5c
Ks. Leszek Lepiorz religia
Łyczko Małgorzata plastyka, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca kl. 6a
Magiera Renata kształcenie zintegrowane, wych. kl. 1b
Marchwińska Kamila matematyka
Pędowska Bożena wychowanie fizyczne - basen
Pyrek Edyta kształcenie zintegrowane, wychowawca klasy 2b
Sobel Ewa pedagog
Soja Sybilla kształcenie zintegrowane, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne.wych. kl.3 a
Sołtysiak Maciej wychowanie fizyczne, trener licencjonowany hokeja na trawie
Staniczek Teresa język niemiecki
Strassberger Katarzyna wychowanie fizyczne - basen, trener pływania, wychowawca klasy 5a
Staszkiewicz Marta psycholog
Stępowska Aleksandra histori i wiedza o społeczeństwie, wychowawca kl. 5b
Sypek Kornelia kształcenie zintegrowane, przyroda, zaj. korekcyjno-kompensacyjne, wychowawca kl. 1a
Szampera Barbara kształcenie zintegrowane, wych. kl. 2a
Siwek Angelika chemia
Śnieg Anna matematyka, wychowawca kl. 5d
Tomala Elżbieta kształcenie zintegrowane, wychowawca klasy 1 c
Wawrzyniak Aleksandra język niemiecki
Wójt Mariola język polski, kształcenie zintegrowane, zaj. korekcyjno-kompensacyjne, wych. kl. 6c
Wrona Bożena wychowanie fizyczne, trener hokeja, wychowawca kl. 7c
Żabiałowicz Jadwiga informatyka, technika, wychowawca w świetlicy
Żak Adam informatyka, technika

Administracja i obsługa

 

Blicharska Marta kierownik gospodarczy
Andrzejewska Joanna robotnik do prac lekkich
Dębiec Katarzyna pomoc kuchenna
Fiedeń Joanna robotnik do prac lekkich
Jaworek Dariusz ratownik
Jończyk Ewa robotnik do prac lekkich
Kotiuszko Agnieszka główny księgowy
Misch Elżbieta intendent, pomoc kuchenna
Piotrowska Katarzyna sekretarz
Reichel Wincenty ratownik
Rydel Justyna sekretarz
Siembida Lucyna robotnik do prac lekkich
Stankiewicz Jarosław konserwator
Tomczyk Marzena

robotnik do prac lekkich
Złotoś Barbara kucharz
Żukowska Elżbieta specjalista do spraw finansowych

2020 Copyright Szkoła Podstawowa nr 32 w Gliwicach Rights Reserved